Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Legyen hörcsögöm?

Legyen hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nekem kéne eldöntenem de nem tudom. kertes házunk van , van egy macskánk de a kertben. Apa megengedte de nem tudom eldönteni. Hetente kell takarítani? Hány hörcsög legyen?

#hörcsög #lét ige
2013. okt. 6. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
A leírás alapján egy szavazat arra, hogy NE legyen!
2013. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Először alaposan nézz utána. Mindent részletesen és figyelmesen olvass el és utána már magadtól is tudni fogod a kérdésre a választ.
2013. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már a létező összes hörcsögös oldalt elolvastam :D
2013. okt. 6. 20:27
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha a létező összes hörcsögös oldalt elolvastad volna tudnád, hogy MAGÁNYOS ÁLLATOK!!! Területvédők TILOS őket párban tartani egyedül érzik jól magukat... :)

Jah és azt is tudnád, hogy hetente kell takarítani... :S

2013. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

NE LEGYEN!


Mert van macskád és mi van ha véletlenül bemegy a lakásba és kinyírja a hörcsögöt?

Macska vagy kutya mellett semmi esetre se szabad semmilyen rágcsálót vagy madarat tartani! Nagyon sok olyan rémhírt lehet hallani hogy macska vagy kutya megfogta a kis rágcsálót. Nincs az a biztonság, amiért kockáztatni kéne!


Vagy ha szeretnél hörcsögöt, akkor még többet olvass róla és macskát add oda másnak. Lehet több hörcsögöd de csak úgy ha külön ketrecben tartod őket. Akkor kell takarítani amikor már érzed, hogy túl koszos a forgács és pisis szagú és túl sok a kaki. Ez igazából attól is függ, hogy mekkora ketrecben van a hörcsög. De ami még fontos hogy a takarításhoz az is hozzá tartozik hogy naponta ki kell szedni a pisis almot, tehát ahova pisilni jár és helyére egy kis forgácsot halmozni, valamint ki kell szedni a romlandó ételeket és minden nap frisset adni neki! Ez fontos. De csak akkor legyen hörcsögöd ha elpaterolod onnan a macskát. És lehet több hörcsögöd de külön ketrecben. Ketrec mérete minimum 70 cm hosszú és 45 cm széles lehet, és lehetőleg 1 emelettel és csőrendszerrel ellátva! Röviden és tömören leírtam pár dolgot, hogy tudd.


Üdv.: Egy tapasztalt aranyhörcsög gazdi

2013. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi utolsó:)
2013. okt. 7. 19:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Jaj nekem is van hörcsögöm :) És macskám is ez hülyeség miért ne lehetne mind a kettö :) Én szeretem a hörcsögöket és nekünk párba vannak :) Minden nap fogdosom öket :) Hát igen hetente takaritsd !:) Nekünk az egyik sarokba végzik a dolgukat mi olyan 2 hetente szoktuk :) a sarkot pedig olyan 3 naponta :)
2013. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7%
Melesleg ha meg a ketrec egy polcon van nincs veszélybe :) Ha meg a macska kint van akkor meg ? :) A válaszolo aki szt ne tarts hörcsögöt meg macskát együt szt nincs igaza :) Én a kutyám mellet a földön takaritom a ketrecet és a kutya oké hogy ugatja de nem bántja oda megy megszagolja és számára enyi volt :) Nyugottan tartsd párba öket nekem rég ota abba vannak :) jól megvannak együt :)
2013. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem való.
2013. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves 7 ill. 8. válaszoló! Eléggé felelőtlen vagy.

Oké, hogy a kutyád "csak!" megugatja a höridet, de akár az is előfordulhat hogy egyszer csak odakap, egy hörinek nem kell sok egy kutyával szemben, gondolj csak bele!! És te mégis kockáztatsz, ez aztán a felelőtlenség, nem is szereted igazándiból a hörcsögödet, hiszen ha így lenne akkor a teljes biztonságot is nyújtanád neki és nem játszanál a tűzzel, ezzel az életével játszol szegény kis hörinek. :(((((

2013. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!