Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúl. Allergiás lehetek rá?

Törpenyúl. Allergiás lehetek rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

2 éve volt egy tengerimalacom,és mivel bent volt a szobámba, kiderült hogy allergiás vagyok rá.

Lesz most 3 hét múlva egy törpenyulam, és az lenne a kérdésem,hogy ha Őt is bent tartom a szobámba, Rá is allergiás lehetek? Kaphatok el betegségeket? *Persze vinném oltásokra!*



2013. okt. 6. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármikor, bármire allergiás lehetsz sajnos. Betegségeket sztem nem kaphatsz el tőle.
2013. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

Akkor ha kint tartom, akkor lesz valami baja? *szigetelt ketrec,jónagy,és fűtött, és fedett,tehát erős szél stb. nem érné!*

2013. okt. 6. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:

törpenyulat nem lehet kint tartani.

de nem is értem, hogy akkor minek erőlteted, ha allergiás vagy rá. akkor vegyél valami hüllőt.

2013. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Platypus ***** válasza:
Allergiaszempontból a nyúl és a malac elég eltérő állat. Simán lehetsz az egyikre allergiás, a másikra meg nem. De ezzel inkább orvoshoz kellett volna menned vizsgálatra, mielőtt a nyúl mellett döntesz. 5 perc alatt megmondják, allergiás vagy-e vagy sem.
2013. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát mikor hozzám került a nyuszkóm úgy nézett ki hogy én is allergiás vagyok rá mindkét alkarom kiütéses volt, viszketett és tüsszögtem, vizsgálatra nem küldtek el mert h az nem úgy megy én odamegyek hogy végezzék el és 1 - 1,5 hónap múlva elmúlt, de ha szedsz gyógyszert rá akkor nincsenek tünetek, lehet kint tartani a nyuszit de neki sokkal de sokkal több törődés kell mint a társsal élő cocinak, szóval így is úgy is kijön rajtad az allergia, nap több óra foglalkozás simizés és érintkezés vele, én sem értem hogy minek erőlteted ha allergiás vagy, vegyetek kopasz malacot vagy hüllőt, ha nem tudsz az allergia miatt foglalkozni vele akkor minek kínoznád őt kitéve akármilyen luxusba ..
2013. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elvagyok vele, nem jön ki rajtam amikor "játszom vele" de viszont ha egy légtérbe alszom vele stb. akkor igen... :s

Holnap megyek allergia vizsgálatra :D

2013. okt. 7. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!