Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szoktassam egerem a...

CsirkeVagyok kérdése:

Hogy szoktassam egerem a forgácson alváshoz?

Figyelt kérdés

Vettem neki egy házat aminek nincs alja, de biztonság kedvéért betettem neki egy gurigát. A ház nagyon tettszik neki, mindig abban szaladgál ki-be, a guriga meg nem érdekli.

De a forgácson nem tud elaludni, csak fekszik nyitott szemmel. Fél órára kivettem a házat, és csak a guriga volt benne, és ott 5 percen belül elaludt. De ha nem tud aludni, baja lehet, de a ház tetszik neki. Ilyenkor?



2013. okt. 9. 19:49
 1/1 anonim válasza:
Ha elmagyarázod segíttek! De az nembaj ha nem alszik , eltud aludni így is-úgy is. Ha azt magyarázod h ha bent van a ház akkor nem tud aludni de ha nincs akkor alszik ? Akkor vedd ki. Vagy sima vattát pl. Ha anyudnak van olyan fehér kor alakú vattája smink ketorlésre azt tépkedd össze kis darabokra és tedd be a házába és úgy meleg lessz és akkor fog aludni sztem. Egerem nincs de a nyulam a 2horcsogom és a tengerimalacom is így vannak:)
2013. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!