Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem tudom hogy fiú vagy lány...

Nem tudom hogy fiú vagy lány hörcsögöm legyen?

Figyelt kérdés
Már sokat olvastam hörcsögös oldalakat de erről nem írtak.

2013. okt. 9. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 fiú volt, természetesen 2 külön ketrecben mert mindig verekedtek. Az egyik, Morzsa nagyon vad volt, és mindig megharapta az ujjamat (elég csúnya sebeket csinált). A másik, Benőke nagyon szeretett mindenkit és nagyon szelíd volt. Bármit csinálhattam vele, amíg élt őt szerettem a legjobban :) Szóval arról hogy milyen nemű a hörcsög nem lehet megállapítani a viselkedését. Én a helyedbe lányt vennék az én jó tapasztalataim ellenére, mert olyan lány höriről ami vad volt még nem nagyon hallottam.
2013. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :) és üdvözlöm benőkét :)
2013. okt. 9. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincsmit, örülök hogy megoszthattam a tapasztalataimat :) Benőke sajnos már nincs itt, élt boldog 4 évet :)
2013. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem még csak lány hörcsögöm volt.

Egy biztos, hogy én csak Dzsungáriai törpehörcsögöt vennék.


Tapasztalat a lány dzsungáriai törpehörcsögeimről:

- Kb. 2-3 hetente rájön a fiúzhatnék :D

- Amikor fiúra lenne szüksége, akkor kb. 3-4 napig csak azt hallani, hogy rendezgeti az almot, és betemeti majdnem az egész házát.

- Ekkor kicsit agresszívebb, gyakrabban harap, illetve nem hajlandó kijönni a kezembe (alapjában nagyon szelíd, órákat alszik a kezemben).

Remélem segítettem, ha további kérdés merülne fel, nyugodtan írj privát üzenetet!

2013. okt. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lányok makacsabbak, jobban szeretnek rosszalkodni, rágni, míg a fiúk jobban szeretnek futkosni amikor a szabad lakásban lehetnek, aktívabbak is.

Aranyhörcsögöknél van ez. Ám mind a két nem ugyanolyan aranyos, ugyanolyan gyorsan szelídül.

Én mind a kettőt ajánlom szívesen, a te döntésed. Annyi fontos, hogy egy hörcsögöd legyen egy ketrecben.

2013. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!