Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac. Kaptunk egyet,...

Tengerimalac. Kaptunk egyet, de már kezd elegem lenni belőle! Komolyan naponta 2x kellene almot cserélni alatta! Másnak is ennyit piszkít? Valahol azt olvastam van aki csak hetente cseréli alatta.

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 15:27
 1/10 A kérdező kommentje:
szerintem sokat is eszik,ahhoz képest milyen kicsi.Szerintem állandóan éhes,gőzöm sincs mennyit kellene neki adni.a paradicsom,uborka az megy,de lassan horibilis ára lesz ezeknek.Ilyennel etessem a malacot??Mit adtok neki??almát nem szereti például..
2013. okt. 11. 15:30
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Szegény hörcsög.Szerintem ilyen hozzáállásal inkább ne tartsd meg, keress neki szerető gazdit.Akinek nem jelentene gondot.Esteleg talán állatkereskedésben is elsózhatod.
2013. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kevés almát, répát kell neki adni. Reggel este kevés magot. Víz és jó minőségű széna MINDIG legyen neki.

Amúgy pedig egyedül nem lehet tartani, kell neki társ. Mekkora helyen van szegény?

2013. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem úgy jársz legjobban, ha elviszed egy állatkereskedésbe.
2013. okt. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak nekem azt mondták ,hogy nincs vele sok gond,ahhoz képest mint egy plusz gyerek.Nem arról van szó,hogy nem szeretem,de már állatorvoshoz is vinnem kellett,nem kis összeg volt és vissza is kell vigyem még..énis azért fogadtam be mert ahol volt már ott se kellett..ráadásul a szaga is irritál..jelenleg a szobába van bent.
2013. okt. 11. 16:19
 6/10 A kérdező kommentje:
Társat akartam neki,de ezzel az eggyel is gond van bőven.Ráadásul azt mondták hímet hímmel ne rakjak össze,nőstényt meg csak akkor ha szaporítani akarom őket..
2013. okt. 11. 16:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Almozni heti 2x elég. Volt malacom, abszolút nem volt vele gond. Tengerimalac kaja a boltokban egész olcsón vannak. Valami olcsó réti széna plusz gyümölcs zöldség heti 3 4x. Nyugi ha lelkiismeretesen gondozod hű társad lesz
2013. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te csak egy hisztis ember vagy aki nem ért a malachoz. Nem értem miért tartasz malacod ha halvány lila gőzöd nincs arról hogy kell tartani... Mekkora a ketrec amiben tartod? Mit adsz neki enni? Miért van egyedül? Miért cseréled napi 2-szer az almot? Milyen almot használsz?... Amúgy meg vidd el egy állatkereskedésbe mert nálad csak szenved... Tudod, állatkínzás egyedül tartani a malacot, mivel társas állat (ha értenél hozzá ezt tudnád...) Ha nincs társa depressziós lesz és korán meghal. Amúgy...nagy nehezedre esne utána olvasni a neten dolgoknak, mielőtt egy állatot tartanál vagy valami??? Szerintem ilyenkor ez lenne a minimum de mind egy. Látszik rajta hogy az állattartásról az IQ-d 0... Amúgy nem kötelező tengerimalacot tartani, ha nem akarsz mert neked gond, akkor add oda valaki másnak, vagy vidd el egy állatkereskedésbe, nem kéne hogy ott nálad szenvedjen...
2013. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozok a 21:59-es válaszolóhoz.Miért tartasz tengerimalacot,ha ennyire nincs felelősségérzeted érte?Vállaltad,ha unod add oda olyan embernek aki VENNE NEKI TÁRSAT és nem azt mondaná,hogy ezzel is van elég gond és biztosítaná neki a megfelelő életkörülményeket!Most mondd meg őszintén,minek tartod,ha ilyen lusta vagy és fingod sincs arról,hogyan tartsd?Unom már az ilyen embereket,sajnos tele van az egész világ ilyen felelőtlen emberekkel mint te,akiknek pár napig fontos az állatuk:(!
2013. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hímet lehet hímmel tartani. Rosszul mondták.
2013. okt. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!