Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 tengerimalacot fogok lehet...

2 tengerimalacot fogok lehet venni és azt kérdezném tőletek hogyha két lányt veszek és testvérek, egyidősek akkor nemfognak veszekedni állandóan?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel testverek igy jo esellyel remekul elledznek egymassal:-)
2013. okt. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a tengerimalacnál békésebb állat a világon nincs, ha két hímet veszel akik egyáltalán nem testvérek, azok sem valószínű hogy veszekednének valaha is... nekem 14 is volt egyszerre és noha nem bántották egymást...
2013. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A tengerimalacok alapból békés állatok.Max. a rangsor eldöntésén szoktak veszekedni egy kicsit.Nem fognak verekedni.A tartásukról egy régebbi válaszomban mindent leírtam.Olvasd el,hasznos lehet számodra.:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__4816777-m..

2013. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ha nem testvérek kell a kor külömbség én úgy halottam hogy igen
2013. okt. 11. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez általában csak hímeknél szükséges.
2013. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a malacok vérmérsékletétől, egyéniségétől függ, ugyanúgy van, mint az embereknél.

Van olyan malac, aki a főnököt akarja játszani és van amelyiket ez nem érdekli különösebben.

Ha két olyat sikerül összetenni, ahol mind a kettő hangadó akar lenni, akkor nagy viták is lehetnek. Ekkor jó, ha van köztük korkülönbség, azaz az egyik gyerek, a másik meg sokkal nagyobb, így egyértelmű a rangsor. Két felnőtt között már mindegy a korkülönbség, ott az erő (testfelépítés) számít. De a sorrendet kisebb-nagyobb vita alapján mindenképpen eldöntik, a testvéreknél ez valószínű már megtörtént.

Két testvér általában nem veszekszik, na nem azért mert testvérek (ezt a malacok nem érzik), hanem mert az első perctől együtt vannak.

2013. okt. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem kösz a válaszokat :)
2013. okt. 12. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!