Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mindent szeretnék megtudni a...

Mindent szeretnék megtudni a csuklyás patkányokról! Tudok róluk 1-2 dolgot, de ki kéne egészíteni a tudásomat! Mit kell tudni MÉG róluk?

Figyelt kérdés
Először is.Tudom hogy társas lény,ezért két kislány alomtárs patkit szeretnék beszerezni.Tudom hogy nem tesz jót nekik a sima forgács,ezért csutkaalmot használok majd!Tudom hogy nagy hely kell nekik,ezért megpróbálok nekik megfelelő magasságú ketrecet beszerezni,és ami nálunk is elfér.Tudom hogy szeretik a csöveket,az emeleteket,a függőágyat.Tudom mivel kelllene őket fürdetni,azt is hogy hogy.Tudom hogy mit kell tenni ha esetlegesen bajuk esne,és hogy hova kéne vinni.Tudom hogy szeretik az embereket,és még más információkat is tudok.Mi az amit kéne még tudnom a felsoroltakon kívül?Előre is köszi!

2013. okt. 12. 05:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Persze,már megvan hogy kitől veszünk,tenyésztőtől.Nagyon kedves.Persze,kereskedésből nem szabad
2013. okt. 16. 19:40
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha kereskedésből vezsel nem is az a legnagyobb baj hogy beteg alig szocializást beltenyészetes állatot kapsz hanem hogy támogatod a kígyókajagyárosokat!!! Mert így 4 mínusz állat lett, aki helyett kell még 4... Gondolkozzatok!

Kedves kérdező ennek nagyon örülök, ha valamelyik belinkelt fórumon vagy fbook csoportban jársz ossz meg képeket :) szívesen látom őket :)

2013. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!