Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van bolhanyakörv nyusziknak?...

Van bolhanyakörv nyusziknak? Böv. Len. T

Figyelt kérdés
A törpenyuszim bolhás és kéne neki bolhanyakörv és hát neten nem találtam nyuszinak valót.. jó neki a cicáknak való is? Egy normális bolhanyakörv kb. hány forint? Nem olcsó sz*rt akarok venni de nem is olyan full drágát. Ajánlanátok valamit ami jó a nyuszókámnak? :'(
2013. okt. 12. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a nyúl a lábaival lerángatná, illetve lerágná a nyakörvet. Szóval ha létezik is ilyesmi, én nem ajánlom. Csepp lenne a legjobb, olyan mint a Frontline vagy valami.

Kutyára, macskára, más állatra valót soha ne használj nyúlra! Se nyakörvet, se cseppet, semmit. Más a dózis is, akár árthat is neki. Talán hasznos lenne kikérni egy hozzáértő állatorvos véleményét - vagy felhívod a tiéteket vagy manapság már a neten is lehet kérdezni egyesektől, keress rá.

2013. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!