Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek a hörcsöggömb jó...

Szerintetek a hörcsöggömb jó ötlet?

Figyelt kérdés
Még nem vettem meg. És, ha mégis jó hol lehet max ezer forintért beszerezni? (Budapesten élek)

2013. okt. 16. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:

ne vedd meg. kínzás a kisállatonak. azért mozognak benne, mert ki akarnak szabadulni.


inkább vegyél egy függőleges rácsozású karámot, és keríts el neki egy részt, ahol szabadon mozoghat.

2013. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ:) Máshogy ami nem kerül pénzbe nem lehet kiengedni? Persze nem engedném el csak úgy szabadon, mert anyukám sajnos nem szeretné.
2013. okt. 16. 19:42
 3/10 anonim ***** válasza:

A falhoz rakod a lábaid, és a keletkezett háromszögben szaladgál.

Ez még jobb, mert megszok téged, és fejlődik a kapcsolatotok.

2013. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos Anya nem engedi, hogy a parkettán rohangáljon a höri:(
2013. okt. 18. 16:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez már abszurd. Van amire szüksége van az állatnak. A hörcsöggömb akkor is kínzás.

Akkor vegyél egy takarót, amit csak a höri alá alkalmazol, és úgy csináld ezt.

2013. okt. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Újságpapír is jó?
2013. okt. 19. 07:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy éli meg ezt a gömböt egy hörcsög de az enyém önként bele mászik én csak azt nem szeretem ha bele kakil szétszórja azt a szőnyegen xD De egyébként én is jobbnak látom ha egy elkerített helyre kiengedjük. Nekem az ágyamon van ilyen pokróc ha jönnek vendégek ne a takaró koszolódjon és azon szoktam futtatni persze mindig figyelek rá hogy ne essen le és ne piszkítsa össze :)
2013. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Újságpapír csúszkál a parkettán, nem fogja magát biztonságan érezni.

Nem drágább egy takaró, mint egy hörcsöggömb.

2013. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgygondoltam, hogy blu tack-kel odaragasztanám a lapokat. Egyébkén a hörcsöggömböt ingyen kapnám az egyik osztálytársamtól.
2013. okt. 20. 08:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nagyon jó ötlet mivel az én hörcsögöm abba akar mindig menni. Ma reggel 1-2 percre hagytam h menyjen, kiraktam és bent hagytam a gömböt, a hörcsög belement és a ketrecében ment azzal. Szóval attól függ h szereti -e
2014. aug. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!