Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyusziii!? Többii lent!

Törpenyusziii!? Többii lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

nagyon szeretnék törpenyuszit, találtam is tenyésztőt, aki nem csak egy fajta nyuszikat tenyészt.. Nos a kérdésem az lenne,hogy melyik fajtánál maradjak?:


Lógófülű kosorrú, vagy oroszlánfejű törpenyuszi legyen???


És tuti hogy kislány lesz. Szép lány nyuszi neveket is írtok légyszíves? Köszönöm! :D



2013. okt. 19. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Beragadt az i-billentyűd?
2013. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az oroszlánfejű egy szőrzetfajta, tehát lógófülű (hivatalos nevén kosorrú) is lehet oroszlánfejű. Én a kosorrú nyuszikat szeretem a legjobban, a miénk is ilyen, szintén nőstény :) Bármilyen nevet adhatsz neki, ez csak rajtad múlik, a miénk Luna, mert ezüstszínű, mint a Hold :)
2013. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak. Oroszlánfejűből van állófülű meg lógófülű is. Egyébként meg azt válaszd, amelyik neked tetszik:D
2013. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nevet akkor adj neki, amikor már veled van, hidd el, hamar meglesz neki a tökéletes:)

A fajta pedig teljesen mindegy, én pl teljesen más nyuszit szerettem volna eredetileg (fekete,kosorrú oroszlánfejűt), de aztán megláttam Happyt(fekete vidra színű törpe) és tudtam, hogy ő nekem született. A nevét még a tenyésztőtől kapta, de maradt, mert abszolút illik rá.

A felszerelés megvan már? Utánanéztél a nyuszitartásnak?

2013. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Törpe rex! A legszebb szőrű, legszebb formájú, legnemesebb nyuszifajta.
2013. nov. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!