Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengeri malac szelidítésben...

Samda01 kérdése:

Tengeri malac szelidítésben segítene valaki?

Figyelt kérdés
Helló!Van egy tengeimalacom lány most még egyedül van de 3-4 nap és társa lesz.Kérdésem lenne ,hogy mikor megsimogatom fura hangot ad ki.Megnéztem a neten és az a hang azt jeleti,hogy figyelmeztet /nem jól simogatom Ez miért van?2 napja vettem

2013. okt. 23. 18:27
 1/2 anonim válasza:
Hát ha 2 napja vetted, akkor még nem szokott hozzá, hogy te vagy a gondozója, nekem 1-2 hónapba telt amíg felismert. Mindig vedd az öledbe, simogasd, beszélj hozzá, akkor megismeri a hangodat, és a kezeden is érzi, hogy te vigyázol rá.
2013. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aranynossy gergő válasza:
Ha sokat foglalkozol vele(simogatod,kézből eteted,beszélsz hozzá(hogy megszokja a hangodat)és ha szemezel vele) akor megszelidül. Meg hagy neki egy kis időt hiszen a tengerimalac nem olyan mint egy macska
2014. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!