Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyiket válasszam, melyik...

Melyiket válasszam, melyik lenne jobb döntés? (csuklyás patkány)

Figyelt kérdés
Nos,megvan a tenyésztő,hogy kitől vennénk kis patkányt.Ő azt mondta hogy nem soká születni fognak.Már vagy 3 hete(vagy még több) hívtuk először,de még azóta sem születtek meg.Vannak neki most 5 hónapos,kézhez szoktatott,szelíd patkányai is.Elég türelmetlen típus vagyok,ezért sem tudom eldönteni hogy várjak a még meg sem született kicsikre,vagy akár ma hozam el a nagyokat,ami ráadásul szelíd is.Mit tegyek?MI lenne jobb döntés?mert még,(gondolom rájöttetek) hogy a kis patkányok születése után még azt is ki kell várni hogy ellehessen őket hozni.Ja,és mikor lehet leválasztani az anyától a kicsiket?Előre is köszi!

2013. okt. 27. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:

5 hetes korban lehet őket elválasztani.

Nekem van olyan patkányom, aki 5 hónaposan került hozzám és olyan is aki 5 hetesen. Ha a nagyok kézhez vannak szoktatva, simán bevállalhatod őket. Azért szokták ajánlani a kicsiket, mert kiskorukban könnyebb őket kézhez szoktatni. Ha sokat foglalkozol velük, a fiatal és az idősebb pateszok is ugyan úgy hozzád szoknak.

2013. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!Persze nagyon szeretnék babázni egy kicsit,és ha nem is születnének kis pateszok akkor már velem lennének a nagyok.
2013. okt. 28. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!