Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen almot használtok...

Milyen almot használtok patkányok alá? Hányszor tisztítjátok a helyüket hetente?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 13:54
 1/4 Kertészné:-) válasza:
Nekem 2 lányom van! Eddig a pellet vált be vagy a csutka alom! Jobban szívja a szagokat mint a forgács! Egyik meg allergiás is a forgácsra... Hetente,két hetente takarítom őket! Pellet porrá válik ebből lehet tudni,hogy nem jó már! De ha olyan kedve van akkor az egyik "kitakarít" ami nem kell neki kilöki a rácson :-D :-D
2013. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 lány büszke gazdija :) hetente (pont ma, minden vasárnap) takarítok Ferplast Furel xl ketrec, papír alom alattuk, a szinteken felerősített rongy arra pipilnek meg az alomtálcába (d az nem 100%-os sikerrel :P ) kaki csak alomtálcába, ott nekik macska alom van, naponta szedem ki.

[link]

2013. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milario faforgácsot használtam sokáig, az nagyobb darabos, nem poros, és nem fenyő. Nem bántja a patkány orrát. Ez vált be legjobban, próbáltam már minden mást is. Most már öreg patkányom van, és elég sok baja van, így már egy törölköző van mindig alatta, amit heti 2szer mosok.
2013. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én polár anyagot használok alájuk, mert az egyikük mycoplazmás és allergiás. Heti 2-3 alkalommal mosom. Magát a ketrecet és a berendezési tárgyakat ecettel tisztítom.
2013. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!