Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon sokszor tüsszög a...

Nagyon sokszor tüsszög a nyuszim. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokszor tüsszög. Vajon fázik? Szerintetek ez ok hogy elvigyem állatorvoshoz?

2013. okt. 27. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
nem az hogy fázik hanem megfázott és igen vidd el dokihoz mert antibiotikumot kell kapnia meg rámegy a tüdejére és meghal.. de lehet allergia is a poros széna vagy alom miatt, nézd meg hogy folyik-e az orra de akkor is vidd el dokihoz mert lehet hogy mégis megfázás
2013. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szerintem próbáld meg elvinni, mert mint az embernél, ők is meg tudnak fázni; de itt egy oldal amit ajánlok ilyenkor: [link]

de ez az oldal is az állatorvost ajánlja :) Jobbulást a nyuszónak! :))

2013. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Mondjuk mint ahogy az előttem válaszoló isírtalehet allergia is !!
2013. okt. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem folyik az orra, de mindenképpen intézkedek. Mindenkinek nagyon köszönöm! :)
2013. okt. 27. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak náthás vagy megfázott. Néha a macskáim is tüsszögnek, de 1-2 nap alatt el szokott múlni. Szerintem csak akkor van szükség állatorvosra, ha kb. 4-5 nap után sem múlik el
2013. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Holnap kirázom a szőnyegeket, mert én is elég sokat tüsszögök. Alaposan kitisztítom a ketrecét, ha ezután se javul felhívom az orvost. Köszi a választ :)
2013. okt. 27. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:
hát ha alapból porosabb a levegő nálatok akkor lehet tényleg az miatt, pl én panelba lakok 3.on itt nincs annyi por, mint pl mamánál vagy anyukámnál a kertes házban, ezzel nem azt mondom hogy rendetlen vagy de a nyuszika lent hordja az orrát ő a legkevesebb port is egyből felszippantja :)
2013. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De igazad van, elég rendetlen vagyok. Tegnap az egész szobámat és a ketrecét alaposan kitakarítottam, azóta jobb a helyzet. Ezentúl többet fogok takarítani :)
2013. okt. 29. 10:30
 9/9 anonim ***** válasza:
a nyuszi előtt én is az voltam, mintha valami felrobbant volna a szobámba, de én így érezte magam jól, mióta itt van a nyuszikám azóta elég szép rend van a szobámba, mert lepisilte a cuccaimat, megrágta a töltőt, mindenbe kárt tett amit nem pakoltam el :DDD de azért örülök hogy megtaláltuk a baj forrását, 2-3 naponta 10 perc porszívózás és pakolás nem a világ vége, ezt már én is megtanultam :)
2013. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!