Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgörénynek jó ilyen...

A vadászgörénynek jó ilyen ketrec? Melyik az az oldal, ahol a "legjobban" írják le a tartását, etetését, stb?

Figyelt kérdés
[link] ilyenre gondoltam.. Ami kifejezetten görénynek van, az elég drága.. Igaz, van benne felszerelés, de én tudnék szerezni wc-t, ágyat csinálok, házat is tudok szerezni. Melyik oldalon van legjobban leírva a tartásuk??
2013. okt. 28. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Van pár jó hirdetés, ahol jóval nagyobbak és olcsóbbak a ketrecek :)

[link]

2013. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen jó, csak arra ügyelj, hogy a görény egy idő után rájön arra, hogy hogyan nyithatná ki a ketrec ajtaját és ezt meg is fogja tenni, nekem sajnos így veszett el az egyik görényem. Tehát egy lakat mindenképpen el kell majd hozzá.
2013. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

A Magyar Vadászgörény Klub jó leírásokat ad, de ha többet is elolvasol, akkor össze tudod hasonlítani őket és rájössz, hogy az alapvető dolgok ugyan azok. A ketrec - szerintem - nagyon fontos, hiszen az élete nagy részét ott fogja leélni és te sem örülnél neki, ha bezárnának valami kis oduba. Mi pl. készítettünk neki.

2013. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!