Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire büdös az egértartás?...

Mennyire büdös az egértartás? Hálószobában elviselhetőek?

Figyelt kérdés

Persze rendszeres takarítás mellett (úgy gondoltam kb. 2-3naponta).

Japán táncolóegeret szeretnék, két lányt.

A csutkaalom (?) az tényleg jó? Szerintetek el lehet őket viselni hálószobában? Most kicsit elbizonytalandotam :-)



2013. okt. 28. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Évekig volt a kollégiumi szobánkban japán táncoló egér, volt mikor egyszerre 20 is.

Egyáltalán nem büdös (az állat végképp nem), természetesen az almot hetente egyszer-kétszer cserélni kell.


A háziegér viszont tényleg büdi.

2013. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyáltalán nem büdösek takarítás mellett és írtó aranyosak.A két lány jó választás.A fiúk ,,verik"egymást,a fiú meg a lány együtt pedig egyenlő rengeteg kis egér.
2013. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy sokcsecsű egerem van, igazából maga az egér nem büdi, ha rendesen cseréled heti többször az almot, és takarítod a helyét akkor nincs szaga. Nálam inkább azzal van probléma hogy a zörgéstől nem lehet aludni :D De kiveszek neki estére mindent, csak víz marad bent és egy kis nasi és ez is megoldódik :)
2013. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!