Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a dzsungári...

Miért csinálja ezt a dzsungáriai törpehörim? Beteg?

Figyelt kérdés
Már korábban is észrevettem hogy úgy csinál az orrával mint aki ki akarná fújni. Megfázhatott vagy mi van vele? tudok neki valamit adni esetleg csinálni vele? vagy ez természetes? válaszotokat előre is köszi.

2013. okt. 29. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális. Az enyém hasonlót se szokott csinálni. Vidd el állatorvoshoz!
2013. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Pontosan mit értesz az alatt, hogy úgy csinál, mintha ki akarná fújni? Törölgeti az orrát a mancsaival? Vagy tüsszög? Prüszköl? Rázza a fejét? Leírnád pontosabban?
2013. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
törli az orrát a mancsaival és közben fújja kifele a levegőt :S de ma pl nem is csinálta vagy az alom lenne poros?? :o
2013. okt. 30. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy poros a forgács, vagy hogy allergiás rá. :/ Inkább akkor csinál ilyesmit, ha valami irritálja az orrát. Ha megfázik, olyankor szörcsögő hangot szokott hallatni vagy tüsszög.
2013. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem, (Hosszas tenyészet után) csak akkor csináltak ilyet, még a legelején amikor nemtudtuk melyik a jó forgács. Tehát valószínűleg poros a forgácsod. Ha megfázik, akkor olyan hangja van mint az embernek, csak aranyosabb és halkabb :)
2013. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!