Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeged vagy annak környékén...

Szeged vagy annak környékén ismer valaki olyan állatorvost, aki inhalációs módszerrel altat?

Figyelt kérdés
3 éves patkányomnak daganata van. Szerencsére műthető, de még nem sikerült olyan állatorvost találnom, aki inhalációs altatást alkalmazna. Tud valaki ilyen állatorvost ajánlani Szeged és környékén? Előre is köszönöm szépen!

2013. okt. 29. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak Budapesten tudok sajnálom :/ Sok sikert! :O
2013. okt. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De találtam Neked valamit!!! [link]

(google :) )

2013. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárhol lenne olyan kicsi tubus, amivel patkányt lehet intubálni, de maszkból sem láttam még olyan kicsit, az inhalációs altatáshoz pedig az egyik kellene. Miért szeretnéd mindenképpen ezt? Vannak teljesen biztonságos injekciós altatók is.
2013. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Patkánynál gázzal általában úgy altatnak, hogy berakják egy műanyag dobozba és "elgázosítják" vagy kap egy kis nyugtatót és egy kis maszkot adnak neki - persze nem rágcsáló méretűt, mert olyan nincs :)
2013. okt. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!