Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszimat hova engedjem ki?

Nyuszimat hova engedjem ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég kaptam egy nyuszit (már van egy, de ő soha nem szeret kijönni...), és az a kérdésem hogy hova engedjem ki? Ma volt kiengedve elsőnek, először a parkettára tettem, de ott csúszkált, ezért átvittem a szőnyegre. Az a kérdésem, hogy hova engedjem ki? A szőnyegből nem fog megenni ilyen kisebb darabokat? [link]

ilyesmi szőnyegünk van csak ennyir emár nem 'állnak fel' a szőrök :D



2013. okt. 31. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor engedd ki huzamosabb időre, ha már szobatiszta, különben kinn is pisilni fog! Nem baj, ha csúszkál a parkettán, megtanul majd rajta menni, a miénknek is sikerült :) Ez a szőnyeg viszont nem túl ideális, tuti meg fogja találni a szálakat, amiket rághat...
2013. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, ment a zöld kéz:) Én is a parkettára gondoltam, csak szegény olyan kis pici (6 hetes múlt), és úgy megsajnáltam, amikor ott csúszkált a parkettán:)
2013. okt. 31. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Csavard fel a szőnyeget, vagy terítsd le valamivel, mikor a nyuszit kiengeded.
2013. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ó, 6 hetesen a miénk is szerencsétlenkedett :D Most 15 hetesen viszont olyan gyorsan ugrál rajta, hogy utol sem érjük sokszor, szóval meg fogja tanulni :)
2013. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ÓÓ köszönöm, akkor marad a parkettás megoldás, ezek szerint akkor majd szép lassan belejön:)
2013. okt. 31. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ilyen szőnyegem van, és imád benne feküdni a nyulam, és még meg sem próbálta megkóstólni, pedig már 1 éve velem van.
2013. okt. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!