Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Húst evett a nyulam, ugye nem...

Húst evett a nyulam, ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Egy harapásnyi húst evett
2013. nov. 1. 14:45
 1/7 |Orfeusz| ***** válasza:

Hát erről csak ez jut eszembe :D

http://www.youtube.com/watch?v=pr9fWptjg10

2013. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Amíg nem fujtja le a tyúkokat addig semmi gond.xd
2013. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegyél rá pórázt. Viccet félretéve pár napon belül kiderül, adj neki sok vizet, felborulhat a bélflórája, és abba legtöbbször belehal, ezért ne engedd neki. Valószínűleg azért semmi baja nem lessz beőle.
2013. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Húst?? Nem kötekedésből kérdezem, tényleg nagyon kíváncsi vagyok: HOGYAN????

Az én nyuszimnak, ha odadugom a húst, hogy megszagolja, szinte ijedten szalad arrébb. Sokszor sértődötten beül a ketrecébe, és percekig elő se jön, mert húst mertem neki felkínálni. :) (természetesen, ha netán el akarná fogadni, nem adnám oda neki)

2013. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy mindig undorodva arrébb ment. Ott hagytam egy pillanatra az ágyon, felugrott és belekóstolt! Én sem értem, miért...
2013. nov. 1. 15:39
 6/7 Dr. Sükösd László ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz baja a nyuszinak egy kis hústól, de ahogy már korábban is írták, nagyobb mennyiségű hús felboríthatja a bélflórát, így a vakbélben az emésztési funkciók romlanak, ami szélsőséges esetben végzetes is lehet.
2013. nov. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezt tudom, csak féltem, nehogy egy kis harapástól is baja legyen.

De amúgy semmi baja, rengeteg bogyózott.. Az átlagosnál sokkal többet ..:D

2013. nov. 2. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!