Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot válasszak? :-)

Neubart Nóra kérdése:

Milyen kisállatot válasszak? :-)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek milyen kisállatot vegyek?

Ezekre gondoltam eddig: japán táncoló egér, dzsungáriai törpehörcsög, törpesün, törpenyúl, tengerimalac, szóval majdnem miden...:-)

Tapasztalatok?

Esetleg szaporítani őket?

Tengerimalackáim már volt 2,egyik 8, másik 7 évesen pusztult ek! :-(

(13 éves lány vagyok.)

Előre is köszi a válaszokat!



2013. nov. 1. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szaporítani SEMMIT!!!

A hörcsög magányos, az egér társas a süni felkapott a nyuszi nagy, simizhető tengerid meg amúgy is volt ők is társas állatok!

2013. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem aranyhörcsögöm volt,4 évig élt.Nem volt vele gond,sokat foglalkoztam vele,takarítani a ketrecet hetente egyszer vagy kétszer takarítottam :)

Törpenyuszim van most,vele kicsit több a gond.Oltások,felszerelések stb,elég sokba kerültek,de ezt tudtam előre is.Ha ki van engedve akkor szeret rágcsálni,de hát nyúlból van,viszont ha rászólok akkor szót fogad,és egyébként nagyon édesek tudnak lenni,és okosak.Tengerimalacom még nem volt,de nagyon szerettem volna,így róla nem tudok nyilatkozni.Törpesün most menő de én nem vennék.A dzsungáriai törpehörcsög nagyon cuki,és ugyanaz vonatkozik rá is mint az aranyhöcsögre.Japán táncoló egérről sem tudok nyilatkozni,én mondjuk személy szerint nem szívesen tartanék mert picike nagyon.De minden attól függ hogy mennyi időd van vele foglalkozni,hol tartanád,mennyi pénz van rá stb.

2013. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne szaporíts, azt a profikra kell hagyni, akik értenek a genetikához stb...Én a dzsungáriai törpehörcsögöt javasolom, nagyon aranyos:)!A tartásukról itt, a weboldalamon olvashatsz!:

[link]

Egy kérdés:Megjelenik már a weboldalam?

2013. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szaporítani semelyiket.

Szerintem is válaszd a hörit, de KETRECBEN.

2013. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Törpenyúl: kedves barátságos, könnyen szelídíthető és kedveli a társait, ezért viszonylag könnyű tenyészteni.

Dzsungáriai törpehörcsög: ugyanez, de nála könnyen elofordul, hogy verekedik a társával, ezért nem nagyon alkalmas tenyésztésre.

2013. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is a törpenyulat válaszd:) Nekem is van, tapasztalatból tudom, hogy nagyon aranyos teremtmények.A süni is jópofa dolog, csak azok nem annyira háziállatnak valók
2013. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!