Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy dzsungáriai törpehörcsögot...

Egy dzsungáriai törpehörcsögot tarráriumba vagy ketrecbe tartsam?

Figyelt kérdés
Sokan mondják h jobb a ketrec, viszont sokon mondják azt is h nagyon jo a terrárium. Most akkor így döntsön az ember. Keréknek müanyag keretes fas fokokkal legyen vegy teli műanyag?

2013. nov. 3. 07:04
1 2 3
 1/29 anonim válasza:

Szerintem a ketrec jobb mert jobban szellőzik és és nagyobba mozgás tere, mert a ketrec oldalán is tud mászkálni. Nekem már volt terráriumom is és ketrecem is és a ketrec akkor is jobb most is kint van a nappaliban egy kis dzsungáriai lakóval :D

kerék az teljesen mindegy

[link]

nekem ilyen van és kívülre mindig rakok egy törlőkendő gurigát szétvágva mert a hörinek kényelmesebb úgy futni és nem akad bele a lába.

Jó hörizést D:

2013. nov. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépeb a gyors választ. :) A ketrecbe milyen felszerelések kellenek? Mekkora ketrecet vegyek? Ilyen jó és elég nagy?: [link]

Enyi felszerelés ami benne van, ennyi elég?

2013. nov. 3. 09:41
 3/29 anonim válasza:

ez egy nagyon jó ketrec :D jól fogja nálad érezni magát majd tegyél be neki WC papír gurigát azt nagyon szeretik és fogkoptatónak nagyon jó valamint a csont száraz kenyér is :D (1. válaszoló voltam)

ja és én a házikót alulra raknám mert szeretnek bele rakni almot és a szétszedett WC papír gurigát is és befészkelik magukat :D

2013. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:

Bocsi az árat nem néztem ha ennyit költesz rá akkor sokkal nagyobbat is találsz

[link]

ezen az oldalon nagyon jók vannak nagyobbak és olcsóbbak is mint a másik :D

2013. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Énis úgy gondoltam. A fürdőhomokot hova rakjam? Én a kereket az emeletre szeretném rakni. :)
2013. nov. 3. 10:36
 6/29 A kérdező kommentje:
Igen. Ez szlovákiába van ez nagyon jó bolt én innen akvarisztikai cuccokat szoktam venni. :)
2013. nov. 3. 10:38
 7/29 anonim válasza:
a fürdő homokot alulra raknám egy kis tálban de oda rakod ahova szeretnéd és a kereket jó ötlet az emeletre rakni mert nem akad bele a forgács és nem lesz a ketrec körül sem forgács :)
2013. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

[link]

Nekem ez nagyon tetszik. Mi a véleményed róla? A ház legallul lenne. :)

2013. nov. 3. 10:43
 9/29 anonim válasza:
nagyon szép ketrec nekem nagyon tetszik :D
2013. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Neked milyen van? Fiu vagy lány hörcsögöt vegyek? Egyett vagy ketőt? :)
2013. nov. 3. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!