Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet csincsillát és degut...

Lehet csincsillát és degut együtt tartani?

Figyelt kérdés
van 2 degum és lehet hogy majd még egy bő fél év mulva szeretnék egy csincsillát. 80x80x150 ketrec gondolom elég csak azért gondoltam mert amikor vettük egy nagy csincsilla mellől szedték ki. nem akarok spórolni a ketrecen de ha kijönnek egymással akkor jó lenne bár kicsit lehet félteném a deguimat nem bántanák egymást?

2013. nov. 3. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az állatok méreteit figyelembe véve nem jó párosítás a csincsilla és degu. Mindkét állatnak mások a szokásai. Csincsillát legtöbbször nyulakkal tartják együtt.
2013. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem javaslom. Bár a takarmányozásuk hasonló, a méreteik és a szokásaik miatt szerintem nem éreznék jól magukat együtt.
2013. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemhinném hogy jó ötlet, mert más az életmódjuk merthogy a csini éjjeli állat a degu meg nappali.. meg az iws lehet hogy agyonszekálnák a deguk a csincsillát a folytonos fusziszkodással. vagy kinyírnák egymást...
2014. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*pusziszkodással
2014. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az igaz hogy más az 3let módjuk de szerintem jól meglesznek eggyüt a csincsillák nagyon barátkozóak, szerintem próbáld meg ha nem jön őssze te is látni fogod! Szerencsés állattartás!
2019. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!