Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha törpenyuszim van, hogy...

Ha törpenyuszim van, hogy porszívózzak mellette?

Figyelt kérdés
Nem fog sokkot kapni? Vagy nem lesz agresszív stb.?

2013. nov. 4. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
óvatosan. A miénk még a mikrótól is fél. amikor porszívózok abban a helyiségben, ahol van, szabályosan remeg a ketrece sarkába vonulva. sokkot nem fog kapni, majd megnyugszik utána. vagy csináld úgy, hogy smíg porszívózol, addig átteszed másik helyiségbe.
2013. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak csukd be a ketrecbe :) Illetve, ha van búvóhelye a ketrecen belül, az még jobb, valószínűleg be fog menni, amíg nem végzel!
2013. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, a mi nyulunk mellett akciófilmet is lehet nézni, hozzászokott a zajokhoz :D Egyedül a porszívót nem szereti, de olyankor bemegy a búvóhelyére, és amikor végeztünk, kijön :)
2013. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tedd addig más szobába.
2013. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyém meghülyül tőle, ìgy ha porszívózok, akkor átviszem másik szobába. De van olyan nyuszi is, akit az se zavar, ha körbeporszívózzák.
2013. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát eleinte félt tőle de 1 év elteltével csak rám néz és alszik tovább, hétvégén szoktam olyankor egész nap kint van az előszobába(panel) és a szobába be sem jön, de ha mellette van a porszívó feje akkor megijed és menekül :)
2013. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem fog sokkot kapni, és nem lesz agresszív. 3-4 alkalom után nagyjából megszokja.
2013. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kegyetlennek hangzik, de valóban meg fogja szokni, legyen bent neki búvóhely, és fedd le azt a sarkot még rongyszőnyeggel is hogy minnél biztonságosabbnak érezze. Ilyentől valóban nem kap sokkot. Ez nem mindig kivitelezhető de próbáld szoktatni a zajhoz rövid ideig porszívózz, majd egyre hosszabb ideig a hetek elteltével. (Addig talán söprögess, bocsi emiatt nem könnyű módszer, de én minden kisállatomat így szoktatom szinte mindenhez..fokozatosan és szerintem a legjobban bevált módszer.) hajrá! Nyuszinak kitartás míg megszokja! :)
2013. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg megszokja. Az enyém eleinte összetojta magát tőle, elrohant a lakás legtávolabbi pontjára és sokáig elő se mert jönni. Ma bezzeg már fel se ébred rá..:DD
2013. nov. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elején az enyém is félt tőle. Most már kb észre sem veszi. Volt, hogy letekertem a porszívót, hogy csak nagyon gyengén szívjon, és a kefés részével porszívóztam a bundáját :D Nem zavarta már ez sem :)
2013. nov. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!