Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Magyarországon hol tudok...

Magyarországon hol tudok beszerezni?

Figyelt kérdés

Egeret szeretnék tartani. ("foltos egér") 2 kislányt keresnék, a legjobb lenne tenyésztőtől! Nem kereskedésből, nem támogatom az id*ta szaporítókat és a kígyósokat....

Valaki esetleg tud akár hobby tenyésztőt is, aki megbízható, odafigyel a párosításokra és az almok egészségére? Vagy van itt olyan, aki jár ki sűrűn Ausztriába és tudna hozni?



#egér #fancy egér #egér tenyésztő
2013. nov. 4. 23:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Ricanta már nem tenyészt azt tudom, sajna :(
2013. nov. 4. 23:42
 2/10 anonim ***** válasza:
"Foltos" egér alatt, japán táncolót vagy sima tarkát értesz?
2013. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, nm táncolót. Sima foltos egeret. Esetleg tudsz segíteni?
2013. nov. 7. 14:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek egy tenyészetet:caprimouse egér tenyészete
2013. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azta nem is tudtam róluk :O !!! Köszönöm utolsó válaszadó!!! Megbízható? Csak hobby állatot tenyészt? Eleségnek ugye nem?
2013. nov. 9. 10:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, eleségnek nem, csakis hobbi állatnak.Megbízható :)!
2013. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy hogy nincsenek a tenyészállatok feltüntetve az oldalukon? Adnak származási lapot? Ezeket nem tudod véletlenül?
2013. nov. 10. 22:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, az egér nem olyan állat akihez származási lapot is adnak.Azért nincsenek feltüntetve a tenyészállatok, mert nagyon sok egérfajtával foglalkozik és HATALMAS munka lenne felrakni őket a webre.
2013. nov. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értem. Csak azért kérdeztem mert határon túl felrakják. Itthon pedig a patkány tenyésztők teszik ezt. Érdekes hogy a két állat ugyanannyi ideig él az egereket mégis lekicsinylik ebben a tekintetbwn is :(

Még egy kérdés neked volt onnan egered? Vagy ismerősödnek?

2013. nov. 11. 21:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de ismerek olyat akinek volt onnan egere.
2013. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!