Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tartsak törpenyulat?

Hogyan tartsak törpenyulat?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy törpenyuszit,és lenne egypár kérdésem:milyen fajták vannak(az állatkereskedésekben) ,mennyibe kerül tartani egy nyuszit,milyen az egészséges nyuszifog,hogyan tudnám szobatisztaságra szoktatni?hát egyelőre szerintem ennyi,és még van arra esélyem,hogy pl.a miskolci Plasaban kaphatok fajtiszta,egészséges kisnyulat?mert láttam ott 8 kisnyulat(3-"kicsit",3-kicsit és 2 "nagyobbat") úgy láttam,hogy rex,kosorrú,és oroszlánfejű nyuszik voltak.
2013. nov. 5. 16:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Szerintetek állatkereskedésből vagy törpenyuszit?láttam ott egy oroszlánfejűre hasonlító(nem értek hozzá,hogy fajtatiszta volt-e,szerintem igen) aki szürke volt és ugrált össze-vissza néha "kilőtt" és ugrott a levegőbe néhányat,olyan 10-15 cm hosszú volt(nem tudom mennyi idős)
2013. nov. 5. 17:23
 2/3 A kérdező kommentje:
*vegyek,és miskolc közelében vannak törpenyúl tenyésztők akik jók és nem adják drágán a nyuszit?
2013. nov. 5. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:

En toluk vettem : [link] ,Szirmabesnyoben van a lany . Egeszseges, eletvidam tundernyulat kaptam :)


A [link] rengeteg informacioval szolgal a temaval kapcsolatban

2013. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!