Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Naponta hányszor, milyen...

Naponta hányszor, milyen időközönként és milyen mennyiségben, mit szoktál adni enni a tengerimalacodnak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem így nézett ki a malacom étrendje: a tálkájában mindig volt száraz táp. Nem falta fel egyszerre az egészet, így azt általában minden másnap töltöttem fel. Reggel kapott uborkát (kb. 6-7 karikát), répát (egy fél répát). Napközben kapott zöldet a kertből (lucerna, tyúkhúr, fű). Aztán este megint ugyanazt mint reggel + alma. (más zöldségeket nem evett meg, azért csak ezeket adtam, de minden malac más). Ja, és széna mindig volt előtte kb. egy marék!
2009. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, még annyit, hogy kapott C-vitamin cseppeket is. Vagy a vízbe csepegtetheted, én az uborkára raktam.
2009. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

www.gemon.ro


Nézd meg ezt az oldalt! Nagyon sok, hasznos tanácsot olvashatsz a tengerimalacokról és a fórumon sok segítőkész malackatartóval is felveheted a kapcsolatot.

2009. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ismerem az oldalt :) Én csak kíváncsi lennék a ti malackátok étrendjére :)
2009. nov. 17. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor leírom, hogy én hogy etetek, tenyésztőtől kaptam tanácsot, 5 malackám van. (BEVÁLT)

Reggel zöldséget kapnak, minden nap mást, de csak 1 félét, mivel nagyon érzékeny a gyomruk: uborka, cékla, brokkoli, cukkini, sütőtök, paprika, répa, alma stb.

Víz és széna mindig van elöttük.

Este kapnak tápot. (Halywood, nagyon jó minőségű, bedörgölik mindet!)

Remélem tudtam segíteni! :-)))

2009. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!