Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi legyen az alom a deguknál?

Mi legyen az alom a deguknál?

Figyelt kérdés
Valahol azt irjá h pormentesfarogács valahol pedig h homok. Akkor?

2013. nov. 6. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alom alatt? A ketrec aljában jó fajta forgács legyen természetesen, viszont egy kis tálkában szoktak betenni nekik homokot, mert szeretnek benne hemperegni (nagyon cukik^^) és miután "kiszórakozták magukat" WC-nek használják. Ugye ezt is hívhatjuk alomnak, mint a macskáknál, de gondolom nem erre gondoltál. Amúgy ez nem azt jelenti, hogy csak a homokba végzik a dolgukat, de valamivel tisztább marad így a helyük.
2013. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam h van olyan weboldal amelyik azt irja h a ketrec aljara homokt kell rakni mivel az elohelyukon is ez van.
2013. nov. 6. 16:05
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Homok és rá a forgács. De inkább valami normális állatot tarts. Degu egyedül nem tartható, befordul és agresszív lesz. Egész életedre meg degut tartani... hááááát?!
2013. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
milyen masik allatot?
2013. nov. 6. 16:18
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

csutkaalom lenne erre a célra a legjobb.


azért szép dolog lehet a pisis homokot takarítani. meg mindig lecserélni. hülyeség lenne.

2013. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
oke. hat igen. :)
2013. nov. 6. 16:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne normális állat a degu? Nagyon jópofák, nekem is volt mikor kicsi voltam.

Szerintem is csutkaalom legyen, és tegyél be nekik egy dobozban homokot, hogy fürödhessenek.

2013. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pellet, csutkaalom, pormentes faforgács, ezek mind jók. Akár rétegezheted is, pl. alul pellet, felül forgács. A homok és a macskaalom nem szerencsés.
2013. nov. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
2 degu kell én imádom őket :D én például most kipróbáltam hozzá szárított füvet berakni és többet használják mint a szinteket nemtudom miért régen amig forgács volt a szintjeikre többet piszkítottak
2013. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:) ertem. koszonom a valaszokat. :)
2013. nov. 8. 06:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!