Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudtok megbízható állatkereske...

Tudtok megbízható állatkereskedést ahonnan érdemes tengerimalacot elhozni?

Figyelt kérdés
malac

2013. nov. 6. 16:57
 1/6 A kérdező kommentje:
-malac
2013. nov. 6. 16:58
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Zoo-Centrum
2013. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Őszintén megmondom, nem hiszem, hogy találsz ilyet.

A tengeri malacnak - mint a többi más állatnak is - szüksége van a vele való foglalkozásra, amit egy állatkereskedésben nem hiszem, hogy megkapna. Ennek hiányában viszont félős, ne adja az ég, harapós is lehet.

Mi "használtan" szereztük a malacainkat egy olyan családtól, ahol az egyik családtagról kiderült, hogy allergiás rájuk. Gyakorlatilag ingyen megkaptuk őket két ketreccel együtt.

Nézz körül a neten. Biztosan találsz olyan helyet, ahol jól bántak az állattal, de jelképes összegért megválnának tőle.


Remélem, segítettem.

2013. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább nézz körül a neten és fogadj be egy gazdira váró malackát!
2013. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz örökbe fogadni? (Magyar Tengerimalac Védő Egyesület?) Igaz kicsit kacifántos az örökbefogadási procedúra, de megéri! Ha ők nem tetszenek nézz körül az apródon (stb.) rengeteg gazdira váró malacka van fenn!
2013. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Százhalombattai kisállat kereskedés. Nekem is onnan van a tengim ;)
2013. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!