Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a hörcsögöm?

Miért csinálja ezt a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Állandóán rágja a ketrecet(eddig is ragta csak nem ilyen intenzíven) ,eddig is csiklandoztam ami "tetszett" neki,most állandóán csipog,ha megfogom,teljesen fel van pörögve
2013. nov. 6. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd megnyugodni! Ne zargasd, ne piszkáld! A rácsrágás meg általában a kicsi és/vagy ingerszegény környezetben alakul ki...
2013. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez függ attól, hogy fiú-e illetve lány, vagyh van-e párja. Az én hörcsögöm azért rágta a ketrecét, mert az akarta, h játsszak vele, foglalkozzak vele. Viszont az is lehet, h nincs olyan a ketrecében, amit rágcsálhatna. Erre én a sót vagy a fát ajánlanám, nekem mindkettő bejött. Ha állandóan fel van pörögve, lehet hogy benyalt vamalit, nálunk akkor volt ilyen, amikor a párja gyermekeket várt... Igazat adok az elsőnek, hagyd békén egy ideig, hátha megnyugszik. Am még lehet, hogy több magot szeretne :D
2013. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lány egyedül van, eddig azért ragta hogy kiakart jönni és ki is engedtem de leesett egyszer az asztalról azóta csak az ágyra engedem ki,de úgy fel van azjva most "nyugodott" egy kicsit
2013. nov. 7. 12:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ketto torpe horcsogom egy lany meg egy fiu. nagyon nyugodtak voltak (foldon csusztatni oket, kiskosarba rakni és setalni veluk a szobaban), de amikor meg szulettek a horcsogok bevadultak. azert ragjak a horik a ketrecet hogy ne noljon a foguk. altalaban egy ido utan "bevadulnak" a horik.
2013. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úristen... -.-" Dehogy vadulnak be... Akkor vadulnak be, ha rosszul vannak tartva, mint az utolsó válaszoló esetében, mivel együtt volt tartva 2 hörcsög, amik magányosan élő, területvédő állatok!!!
2013. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az én hörcsögöm teljesen jól van tartva,ám meg figyeltem akkor rágja w ketrecet,ha unatkozik és azt akarja hogy foglalkozzak vele.csicseregni ritkábban szokott de néha csinálja
2013. nov. 9. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!