Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kapok egy új ketrecet a...

Kapok egy új ketrecet a deguimnak hogy rendezzem be?

Figyelt kérdés
volt egy 30x50x50es ketrecük de most beszereztem nekik egy nagyobbat(80x80x120) mert kezdett nekik kicsi lenni mármint én úgy láttam. És sziveseben lennének egy nagyobbat. Vannak ötleteitek? a ti degutok mit szeret csinálni van valami különleges játéka? Esetleg valami otthon elkészíthető kis játék?

2013. nov. 7. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

otthon elkészíthető játékokra van pár ötletem:

Pl.: Régi pólót vágj csíkokra, fond őket össze és mászóköteleket kapsz. Petpalack két végét levágod = bújócső. Felakasztott rongydarab = függőágy. Játéknak megtölthetsz egy wc-papír gurigát fincsikkel, ha behajtod a két végét jól fognak szórakozni vele amíg kirágják.

Habár ezek nem deguknak vannak, szerintem találhatsz pár ötletet, amit fel tudsz használni:

[link]

[link]

[link]

2013. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A ketrecbe mehetnek gyümölcsfaágak -kivéve dió!-, doboz csincsillahomokkal amibe fürödhetnek, mókuskerék, stb.
2013. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! a függőágy eddig is volt nagyon szeretik :D
2013. nov. 8. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!