Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszim van. Hogyan...

Törpenyuszim van. Hogyan tovább? (kollégium. )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy 4 éves lány törpenyuszim, rendszeresen oltva,szobatiszta, nem hullik nagyon a szőre,mindig ápolva van rendszeresen, és nagyon összenőttünk...Nyáron,amikor kimentünk anyukámékkal külföldre,sajnos nem vihettük magunkkal,így mamámékra kellett bíznom 1 hétre.. Nos Leila (a nyuszim)nem evett,ivott hiába adtak meg neki mindent mamámék, bebújt a sarokba,és reszketett,a házába is bebújt ki se jött onnan,pedig nyitva volt a ketrece,és mikor videó chat-en beszéltünk mamámékkal és meghalotta a hangom, sírt...mikor hazajöttünk,és beérkeztünk a konyhába szó szerint az ölembe ugrott...Meg amikor megyünk el otthonról akkor is nyöszörög,majd megszakad a szívem... Viszont pályaválasztás előtt állok, és amelyik iskolát kinéztem, az egy kicsit messze van,ezért kollégiumban kéne lennem... De nem tudom mi legyen Leila-val. Koleszba tudom ,hogy nem vihetem magammal. :/ Egyébként anyukám azt mondta,hogy kérdezzem meg az igazgatónőt, mivel Mezőgazdasági a suli, és egy kis részen vannak állatok, azonbelül van egy nyúlház,ahova 'ellehetne szállásolni'. Szerintetek mi lehetne a legjobb megoldás? Anyukámékkal nem szeretném otthagyni, mivel akkor is bedepizne,és nem szeretném ha elpusztulna tőle. Kérlek minnél hamarabb segítsetek,köszönöm! :)



2013. nov. 8. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

gondolom az albérlet kizárva, ha már fel sem vetetted, az lenne a legjobb de gondolom ezt ti is tudjátok :/

először járj utána hogy van-e olyan koli ahova elviheted, nővérem pestre ment fősulira és ott a koliba a szobatársa két tengerimalacot vitt magával, bár lehet hogy akkor még más volt megszabva..


én annyit tudok racionálisan mondani hogy az fontosabb hogy legyen egy normális végzettséged és azt csináld amit szeretnél DE ha csak úgy vagy vele hogy kéne valami és ez úgy tetszik( bár ezt nem gondolom mert akkor nem néztél volna ilyen messze) akkor keress valami közelebbit, az is lehet hogy mire le kell adni a papírt teljesen mást akarsz majd csinálni.. egyébként milyen távolság lenne, ha minden hétvégén látna lehet megszokná azt is, de akkor már most kéne több időt töltenie, játszania a szüleiddel hogy ne legyen akkora a felfordulás, ha mégis elmész messzire :(

2013. nov. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tavaly ugyanezen mentem keresztül.. Persze, fontos a jó végzettség, csak akkor sose bocsájtottam volna meg magamnak, ha valami történt volna az én szemem fényével. Ő szintén nem eszik, ha nem vagyok itthon. Amikor kórházba kerültem 4 napra alig evett, alig mozgott...


Szóval végül kerestem albérletet, olyat, ahova szobatársat kerestek. Van egy kis szobám, de mindenki szereti a nyuszimat, szóval az egész lakásban ugrándozhat legtöbbször:)

2013. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, viszont 14 éves vagyok...szóval az albérletes dolog nemhinném, hogy sikerülni fog :"/
2013. nov. 10. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor meg? Teljesen mindegy, hogy melyik suliba mész egy bizonyos színvonalig. Csak érettségit kapsz.


Nem az életed függ attól az iskolától, hiába magyarázzák ezt most neked.

2013. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem az jött le hogy szakmát akarsz ott tanulni, ha érettségizni is akarsz akkor tényleg "mindegy" hogy hol szerzel érettségit és utána 18 évesen mész a mezőgazdasági szakirányba, ha egyetemre akarsz tovább menni akkor nem mindegy hogy hol tanulsz, mert lehet hogy felvesznek mert egy gyengébb suliba jobban teljesítesz de az első szemeszterbe már szórják a népet és ott azok buknak ki akik eddig nem igazán voltak arra kényszerülve hogy keményebben tanuljanak..


szóval az tényleg lehet egy megoldás hogy először a városba mész ahol laksz vagy ami ott van leérettségizel, és 18 évesen ha megoldható mehetsz albérletbe a nyuszikáddal :)

2013. nov. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!