Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek jó, ha így tartom...

Szerintetek jó, ha így tartom a törpenyuszkóm? :D Nincs túl elkényeztetve?

Figyelt kérdés

Nos, leírom a legfontosabbakat:D

Minden reggel, reggelire más-más finomságokat kap. Pl: Hétfő: banán almával, Kedd: Saláta almával,répával stb.

Mindig megvan a saját kis étrendje, reggeli, ebéd,vacsi. Széna, friss víz mindig van előtte, van kis elkerített része sok-sok bujkálóval, játékkal, mindennel. nyáron megkellet fürdetnem tiszta sár volt, majd megint... És minden szerdán elkezdtem fürdetni meg egyébként is tiszta kosz mindene, azóta a fürdőszoba ajtó előtt áll, minden szerdán az adott időpontba, és várja a fürdetést. Nagyon jófej kis nyuszkó,bújik... Mikor megyünk aludni,mindíg jön utánunk a szobába, mivel nemcsak a nappaliba,hanem a szobánkba is van egy kis ketrece. Nyitva van neki este a ketrec ajtó, csak WC-zni jár ki,nem zavar minket este a ketrec rágás,jól nevelt kis nyuszi :)

Szerintetek túlságosan elvan kényeztetve vagy jó így neki? Egyébként nincs előtte egész nap a száraztápja, csak déltől 3-ig, és 6-tól reggelig... ez így nem baj?? /gyümi,széna,zöldség van helyette/



2013. nov. 8. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Hát szerintem 5* os hoteljevan! xD szerintem igy a legjobb de szerintem neki is XD na mind1 jol megy neki azmár biztosxd a hali:D
2013. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

kevesebb gyümi kéne, mert magas a cukortartalma. minden második, harmadik napon elég lenne valamilyen fajta gyümit adni neki. és a saláta sem annyira jó, óvatosan azzal is.


de a tartás és törődés 5* :)

2013. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont, hogy nincs túl jól tartva..sokat törődsz vele, de szeretetből olyan dolgokat kap, amiket nem kéne..:)

Pl nem kéne ennyi gyümit kapnia, a salátával is vigyázni kell, mert vegyszeres lehet.

Száraztáp pedig egyáltalán ne legyen előtte hagyva. Reggel és este kapjon egy kis kávéskanállal, azt úgyis rögtön megeszi, többet ne kapjon.

Fürdetni meg egyáltalán nem kéne, hacsak nincs rajta valami olyan kosz, amit nem tud leszedni magáról, mert marhára nem tesz jót neki:s

2013. nov. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mennyire van elhízva?? a tápot tényleg ne hagyd előtte mert sosem tudhatod mikor eszi túl magát, bár lehet már megtanultam hogy mennyi kell neki és nem eszik többet, de azt inkább tényleg csak úgy add amit meg kell ennie, az alma banán kombó nagyon finom én is szeretem, de neki túl sok cukor, bár elvileg nem ehetnének minden nap zöldséget sem, de a nyuszikám minden nap a hűtő előtt várja hogy kapjon valamit, talán egy vérvizsgálattal kiderülne hogy mennyire káros neki ez az étrend..


a bőre nem korpásodik a sok fürdéstől, bár biztosan nagyon cuki ahogy várja nyuszi létére a fürdőt, de nagyon könnyen megfázhat mint egy kisbaba, ezért sem szokták erőltetni a fürcsit, nyáron én is fürdettem jó párszor a meleg miatt, a dokihoz meleg az út nyáron busszal, ahogy hazaértünk langyos majd kéz hideg fürdőt kapott, de nyáron is könnyen megfázhat így ráhagytam, inkább csak a fülét vizeztem jobban :)

2013. nov. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Túl sok a gyümölcs, és a táp. Heti egyszer tarts széna-víz napot.

Fürdetni is csak indokolt esetben kell, amikor nagyon koszos.

Ezektől eltekintve nagyon jól tartod, biztos boldog nyuszi.

2013. nov. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!