Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a ketrec jó egy aranyhörcsö...

Ez a ketrec jó egy aranyhörcsögnek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 10. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze jó csak legyen elég helye arra hogy tudjon szaladgálni :D
2013. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ne legyen túl zsúfolt :D
2013. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aranyhörcsögnek nagyon kicsi!! Max. csak szállításra használnék egy ekkorát! Maga a mérete is kicsi a ketrecnek és ráadásul ez még tele van mindennel halmozva, hogy szegény hörcsög meg se tud benne mozdulni.


Aranyhörcsögnek legalább 70 cm hosszú és 45 cm széles ketrec kell!! Lehet cső benne de kívül lehetőleg, mint pl. a Duna Fun Large ketrecnél. Legyen nagy alapterületű a ketrec ahol bőven tud hol szaladgálni is azon felül hogy legyen benne egy minimum 20 cm-es átmérőjű mókuskerék!! Ennél kisebb nem lehet a kerék se mert tönkremegy a höri gerince!


Szóval semmi esetre se jó az a ketrec, állatkínzás lenne akkorába tenni egy aranyhörcsögöt!

2013. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor az első miért írta azt , hogy jó?
2013. nov. 10. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:

mert nem ért hozzá.

Nekem már gyerek korom óta van aranyhörcsögöm, már 17 éve tartok, szóval tudom miről beszélek.

Nekem jelenleg 3 aranyhörcsögöm van és külön ketrecben vannak, mindegyiknek normális méretű ketrece van.

Egy aranyhörinek legalább 70 cm hosszú és 45 cm széles ketrecre van szüksége.

2013. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez a ketrec nagyon kicsi, én törpehörit sem tartanék benne. Nézz közül apróhirdetésekben, ennyi pénzért használtan konkrétan hörcsögpalotákat lehet találni.
2013. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!