Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül 1 törpesüni?...

Mennyibe kerül 1 törpesüni? És mennyibe kerül az ellátása? Mik a feltétlen fontos felszerelések neki?! (Ketrecen kívűl ) Mit kell vele csinálni hogy kézhez szokjon? A válaszokat köszönöm.

Figyelt kérdés
Konkrétumok : Mekkora ketrec kell neki ?,Mekkora futó kerék,stb

2013. nov. 12. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

egy törpesüni ha nem 1 évet élőt akarsz venni akkor általábanft:30.000ft-50.000ft-körül.Táp árat mondani nem tudok neked mert az függ attól mennyi van benne és a márkájától meg az összetételétől is.Alom hát 1000ft de lehet sokat mondok.Széna pár száz ft.Asziszem a hetes vagy hónapos de inkább 2-3 hetes kiadások ezek.Felszerelések:itató(ön vagy sima),ház vagy bújócső a lényeg,hogy legyen hová elbújnia,tál(amibe az enni kerül)és még egy tál ha nem az önitató hanem a sima mellett döntesz,szénatartó és esetleg játék vagy függőágy (ezek nem kötelezőek[játék és függőágy]).Ketrec mérete: [link] ezekből nézz valami olcsót de ne nagyon kicsit ja és futókerék nem kell az a süninek nagyon veszélyes.Vagy most 13.000 ft-ért van szett amibe minden még a megfelelő ketrec is benne van csak a sün nem.

Leírom mi van a szettben:Összeállítottuk nektek egy nagyon kedvező árú kezdőcsomagba, ami az induláshoz elengedhetetlen.


Tartalma:


1 db olasz Ferplast Rabbit 100 EL ketrec, (98 x 57 x 40 cm),


1 db 250 ml-es Trixie golyós önitató,


1 db Panzi forgács natúr 15 L a ketrec aljára


1 db Trixie műanyag ház,


db Trixie kerámia tál 300 ml a szárazeleségnek


Mindez együtt most csak 13,300 Ft!

Itt az oldalról egy link is: [link]

remélem segítettem

2013. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A törpesün ára függ a korától, a színétől, a nemétől, és attól, hogy honnan veszed. Az egyszínűeket már 20,000 Ft körül megkapod, még jó helyről is. Ha az albino is tetszik, azt már 10,000-ért. Az első válaszolóhoz: széna nem kell neki, nem rágcsáló! Futókerék nemhogy nem ártalmas, hanem nagyon is kell, éspedig jó nagy (28-30 cm átmérőjű. Ha beírod a Google-be, hogy törpesün tartás sok tenyésztői oldal feljön, azokon sok mindent el tudsz olvasni. Sokat segít ez a video is arról, hogy mikkel kell a ketrecét berendezni: http://www.youtube.com/watch?v=ioawnN0fOPs
2013. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
második válaszolónak:hoppá akkor széna nem kell csak nekem tengerimalacom van de sünit akartam venni,de végül nem és a megszokás miatt írtam a szénát ELNÉZÉST
2013. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. dec. 16. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!