Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a házikó jó egy aranyhörcsö...

Ez a házikó jó egy aranyhörcsögnek?

Figyelt kérdés

ez a kettő lenne az azért kettő mert van a ketrecben egy emelet és oda is lenne egy meg a ketrec aljára is lenne egy szóval ezek lennének:


egyik: [link]


másik: [link] ebböl a rózsaszín lenne !



2013. nov. 13. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem rágja szét a műanyagot akkor jó.
2013. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm , remélem , hogy nem :)
2013. nov. 13. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:
jók, csak vegyél neki fogkoptatót ha még nincs(bármelyik kis állatkereskedésben kaphatsz), nehogy ezeket rágja szét
2013. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm még nincs hörcsög karácsonyra kapom csak más most elkezdtem keresgélni:)
2013. nov. 13. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Keress neki egy fahazikot.

A keramia haz SE rossz csak huzatos a tetejen.

A müanyag nem jo.

A haznak ne legyen alja hogy AZ almot ėrezze es rendezgetni tudja.

2013. nov. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! :) Én nagyon tudom ajánlani a hörcsögöt.Picike,szeretni való,nem kell rá sokat költeni.....

Egyáltalán nem büdös, ha hetente kitisztítod,az tökéletesen elég,és nem büdös!!!!!

Persze, lehet kézben simizni,játszani vele.Első napokban félénk,utána majd jobban hagyja magát.Első napokban nem nagyon érdemes piszkálni.Eleinte tegyél egy egy finom falatot a kezedbe,és úgy belemászik a höri,megszokja az illatodat..Később el is eresztheted a lakásban,csak a konektort,meg az ágy alatti,meg ezeket a helyeket kerítsd el tőle.

Nekem van hörim,imádom.Sokat játszok vele,mindig követ,karácsonykor nagyon imád a karácsonyfa alatt aludni,imádja az illatát,meg minden.:) Ő is kap karira mindig vmi kis juti falatot.:) Amikor tanulok,sokszor csücsül a fejemen,nézi h mit csinálok,meg mindig ott van.:) Szeretem.Nagyon.:)

Az etetéséről annyi h adj neki minden nap egy kis zöldséget vagy gyümit.(ez alatt nem azt értem h rakj be neki egy egész almát,vagy répát.) Egy kicsit. Minden féle gyümit,zöldséget adhatsz neki,kivéve a k-betűseket nem.(karalábé,karfiol,káposzta.....) Adj neki magokat is,amik a kisállat kereskedésben kaphatók.

Anyukádnak mond hogy az pici testű,elfér,nem kell sokat költeni rá(max. az első bevásárlásnál:etetőtál,játék,ketrec(am tökéletes a műanyag ház...)....mindenféleképpen ketrecet vegyetek mert ott tud csimpaszkodni a höri,rágni a rácsot..) És mond még anyudnak h utána néztél az interneten és nem büdi,és szeretetre méltó..tényleg nagyon aranyos és kedves jószág.:)

2013. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!