Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Adhatok csokit a csincsillának?

Adhatok csokit a csincsillának?

Figyelt kérdés
Egy barátom csinjére vigyázok. Valahol hallottam, hogy lehet nekik csokit adni. Ha igen milyet? Egyéb tanácsokat tudnátok adni? Létszi!

2013. nov. 13. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ehet csokit. A barátod nem modta el, h mit adhatsz neki?
2013. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egyszer adsz neki, akkor már követelni fogja! Nem tilos, de nagyon függővé válnak! Én volt hogy adtam sütit, csokis müzlit, meg mindenféle hasonlót (persze sok hónap telt el egyik és másik alkalom között), és utána már szó szerint kitépték a kezemből.
2013. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki csokit, mivel koffein tartalmú, így általában méreg nem csak a kutyáknak, hanem minden állatnak. Van valami állatok részére készült csoki, szerintem egy állateledel boltban megkérdezhetd.
2013. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő nem. Tegnap mentek el, és én most kutakodom az interneten hogyan tudnék nekik kedveskedni. De a csokival meg a joghurttal mint jutalomfalatka nem vagyok kibékülve.
2013. nov. 13. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!