Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezt a ketrecet nehéz összeszer...

Ezt a ketrecet nehéz összeszerelni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 14. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Regen ilyenem volt, nekem konnyu volt..
2013. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm !
2013. nov. 14. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Az emeletet elég nehéz befeszegetni,így nehéz takarítani is,mivel nem lehet csak úgy kivenni.Az én hörim elég nagy kupit szokott csinálni,sőt még rá is pisil néha.Azt hittem majd hipp-hopp kiszedem,és lemosom.Na persze!Örülök hogy végre sikerült egyszer összerakni,biztosan nem szedem szét többször.Szivaccsal törlöm ki,de ha véletlenül hozzáér a kezem a csőhöz beesik a ketrecbe,és rakhatom újra össze.
2013. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt nekem egy hasonló, csak az alapterülete volt kisebb, de ugyanez a fajta volt. És nekem nem volt nehéz összeszerelni, viszont, nem is volt túl egyszerű és könnyen szét is esett, ha véletlenül hozzáértem mikor benyúltam.


Viszont ezzel: [link]


semmi gond nincsen, stabil és könnyű összerakni. Bár én igazándiból 1 emeletet hagytam benne, mert így jobban hozzáférek a hörcsöghöz, szerintem felesleges a plusz két szint. Valamint a mókuskereket egy jóval nagyobbra átcseréltem, mivel nekem aranyhörcsögöm van. Azaz aranyhörcsögeim de külön ketrecben persze.

2013. nov. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem mindenkép ez lenne tényleng szétesik a képen stabilnak látszik!
2013. nov. 14. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja,annak látszik,én is ezért rendeltem.De csak annak látszik.Az illesztéseknél meg tényleg könnyen szétesik a cső.Főleg ahol a ketrechez csatlakozik.Csalódtam benne,főleg ennyi pénzért amit kiadtam érte azt hittem jobb minőségű.Igencsak rá kell szánnom magam minden egyes alkalommal a takarításra.Nem mintha nem akaródzna kitakarítani,hanem mert minden egyes alkalommal szinte újra össze kell rakni a ketrecet,úgy szétesik.
2013. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!