Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A házi egér megrágja a kábeleket?

A házi egér megrágja a kábeleket?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van akkor nem, de meg tudja rágni.
2013. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy ha a házban bemegy egy egér (nyitva hagyjuk az ajtót és "besurran") és lát kábelt akkor megrágja vagy inkább ott hagyja??
2013. nov. 15. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:
ha talál bármi más ehetőt akkor nem nyúl hozzá. Bajt akkor csinál ha elszaporodik, mert akkor a sok éhes száj közül 1-2 bele fog kóstolni.
2013. nov. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Platypus ***** válasza:
Van egyfajta kábel, amit valamiért nagyon szeretnek a rágcsálók megrágni. Ilyen puhább gumiszerű burkolata van. Simán szétrágja egy beszabadult egér puszta úri passzióból. Mondom ezt úgy, hogy patkányokat és egereket is tartottam, és nem kevés cuccomat rágták szét futtatás közben, pedig sosem éheztek és mindig volt mit rágniuk is.
2013. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uhh patijaim már nem tudom hányadik fejhallgató, egér, billentyűzet, számgép vezetéket rágták el :) :D Egerek is tuti megkóstolják, ha éppen fogat szeretnének koptatni, vagy csak szórakozni szeretnének. Mivel a rágcsálóknak rágás közben endorfin hormon szabadul fel a szervezetünkben --> ha rágnak boldog érzésük lesz :)
2013. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!