Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek lesz valami bajom...

Szerintetek lesz valami bajom tőle? (többi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval most este olyan kb 19:00-kor anya bejött és beszélgettünk majd azt mondta felkiáltva, hogy "OTT EGY EGÉR!" és mivel nem egy nagy szobám van szóval egy ágy,beépített szekrény na meg egy számítógép és elég kicsi szóval elbújni több nem tudd (remélem) és felnyitós ágyam van szóval felnyitom és oda lehet tenni az ágyneműt. Amint észrevettük anya hozott be 2db fát és felnyitottuk és egyet anya rávert majd elvesztette eszméletét és kivittük, na már most én eléggé félek így aludni, hogy tudom, hogy mászkált ott egy egér és nem is merek... szerintetek nem kell félnem semmitől sem vagy inkább igen(??) :) Légy szíves ha vagytok még ilyenkor válaszoljatok sokat segítenétek. köszi:)

2013. nov. 15. 23:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Félelmetes?! Ne röhögtess már.. az a szerencsétlen pöttöm kis állat hidd el, sokkal jobban fél tőled.. A hörcsög is félelmetes? Na az egér kb. ugyan úgy néz ki csak hosszabb farka van.. Nem kéne kinyírni, csak mert "félelmetes".. Képzeld el, hogy be lehetett tojva.. Végre talált egy jó meleg helyet, erre két óriás agyonveri egy fadarabbal..
2013. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Am meg semmi bajod nem lesz egy egértől.
2013. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

hiába mondod hogy nem félelmetes én is ugyan úgy félek tőle, ez így van és pont az hogy hülyének nézed mert fél az egerektől nem fog kevésbé félni, egyszerűen nem része az életének és nincs benne az összkomfortjában hogy megsajnáljon egy egeret..


egyébként a vályogba betudják magukat ásni elvileg de ha eddig nem voltak akkor nem valószínű hogy csapatostul mentek be, csak ő bekószált valahogy

2013. nov. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: Mért félsz az egértől?

De tényleg, van a családunkban is valaki, aki fél az egerektől, rágcsálóktól, csak nem értem hogy mért.


Na te tőlem szívrohamot kapnál az fix, mert van egy egerem házikedvencként :)

2013. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Én jó-anyádtól félnék, mert láthatólag minden nála kisebb ártalmatlan lényt hajlandó fejbe verni egy husánggal."


És rögtön utána még ő ájul el:


"anya hozott be 2db fát és felnyitottuk és egyet anya rávert majd elvesztette eszméletét"


:D

2013. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!