Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi van a nyuszimmal? A nyuszim...

Mi van a nyuszimmal? A nyuszim egy ideje nagyon furan viselkedik. Atraktam rendes ketrecebol faketrecbe, hogy ne fazzon. Most allandoan fel vmitol, meg felem is szaggatottan jon mintha nem ismerne meg

Figyelt kérdés
Minden vacaktol egijed.Regen a garazsbol a lepcson olyan vidaman felszaladt hozzank, de most akar egesz nap is lent ul, ha en nem megyek le hozza. Remelem nem betegseg elojele
2013. nov. 16. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
nézesd meg állatorvossal, lehet, hogy van valami baja.
2013. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a nyuszik nem szeretik a környezetváltozást, szerintem a ketrecváltás rázta meg ennyire nem érzi sehol sem a saját szagát és lehet büntetésnek éli meg ..

mennyi idős?? hányszor cserélted már télire a ketrecét?? olyankor nem volt furcsa? mert lehet olyankor még nem volt olyan mély a kapcsolat hogy szaladjon hozzátok és nem vettétek észre hogy kicsit idegenkedik, de most hogy szabadabban futkározik feltűnt hogy nincs így, ha már enni sem inni sem akar akkor nagyobb baj van :/

2013. nov. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat,megoldodott a dolog....valoszinuleg tenyleg az volt a baj,hogy uj helyre csereltm,nem csinaltam meg elotte ilyet,de muszaly volt,ha azt akartam hogy ne fazzon.de mar ugral,futkoraszik,megbocsajtott :))
2013. nov. 26. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!