Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » HELP! Mit tegyed a hörcsögömmel?

HELP! Mit tegyed a hörcsögömmel?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves aranyhörcsögöm. 2 hete csak fekszik a sarokban, és nem csinál semmit. Anyáék szerint már öreg. Szerintem nagyon a végét járja:( Nem szeretném hogy csak úgy meghaljon a ketrecben. nem tudok mit csinálni vele. eddig mindig feljött e ketrecből, játszott meg minden..

De egyszer csak lefeküdt és ez van már a 2.hete.

Mit adjak neki hogy jobban legyen(vagyis nem "kínozza" magát)



2013. nov. 16. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Altasd el állatorvossal, ez a legkíméletesebb megoldás. Ha 3 éves, akkor már nagyon öreg szegényke, csoda, hogy ennyit kibírt. De biztosan felelősségteljesen gondoztad és boldog élete volt, a hörcsögök élettartama ugyanis kb 2-2,5 év.
2013. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk elaltatni orvossal. Mert drága, meg messze is van. akkor most?
2013. nov. 16. 17:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjátok elaltatni, akkor a leghumánusabb dolog, amit tehettek, hogy szeretitek és jól bántok vele amíg végleg el nem távozik.
2013. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jól bánni? semmit sem tudok csinálni mivel csak alszik! Épp hogy csak lélegzik:(
2013. nov. 16. 22:38
 5/11 anonim ***** válasza:
simizd hogy érezze szereted, esetleg reszelj le almát és tegyél picit a szájához, meg az ujjaddal vizezd a száját, ennyit tudsz tenni, bár lehet mire ezt olvasod nem fog élni, 3 év tényleg szép idő egy hörinek :'(
2013. nov. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szegényke már öreg. Nem tudsz vele mit csinálni. :(

Szépen elalszik teljesen.

Az egyik aranyhörcsögöm szintén elég idős már, 2 év + 1 hónapos múlt. Ő még szokott játszani kicsikét, minden este mászik rá a kezemre, de kb. 1 hete el kezdett lefogyni, eléggé le van fogyva és úgy vettem észre hogy az egyik szeme gyengébb lett már. :(

Nagyon félek már most, hogy már neki sincs túl sok hátra, nagyon szeretjük egymást. Ő az egyik legtovább élő hörcsögöm és ezáltal eléggé egymáshoz szoktunk már, ezért is fog nagyon fájni ha már nem lesz mellettem. :(

2013. nov. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eltemettük... :( Meg volt már teljesen merevedve, úgy ahogy elaludt. Köszi a tanácsokat, és azt kívánom nektek hogy szeressétek őket amíg élnek!!!! :)
2013. nov. 17. 14:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom és részvétem. :( Én még azután is szeretni fogom őket amikor már nincsenek mellettem, akik már nincsenek velem azokat is szeretem továbbra is, ugyanúgy mint mikor velem voltak még. Biztos vagyok benne hogy tovább élnek utána is és mindig, csak máshol.
2013. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Öld meg. Végezz vele. MOST!
2013. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kuss legyen! 1 állatod legyen, De az se!
2013. nov. 23. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!