Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pisil össze-vissza a...

Miért pisil össze-vissza a nyuszim?

Figyelt kérdés

2,5 éves ivartalanított bak. Kb 2 hete egyre többször bepisil.. Lepisilt 2 széket, meg egyszer a földre is.

Gondoltam arra, hogy esetleg az a baja, hogy épp nem figyelek rá, mert mondjuk netezek, de amikor a földre pisilt, éppen simogattam.


Eddig csak 2-3 bepisilés történt a 2,5 év alatt, szóval nem értem.. :(


2013. nov. 17. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyenkor a legvalószínűbb hogy valami megváltozott nálatok, valami szag ami nem tetszik neki, olyan helyen jártál és a cipőddel ruháddal behoztad, erre tudok gondolni próbálj meg kitakarítani rendesen hátha az segít, mivel ivartalanított más nem igazán jut eszembe hogy lehet, vagy éppen ilyen időszaka van, sajnos mégjobban ivartalanítani nem tudod így a takarítás ami tehetsz vagy kitalálod hogy miből használtok mást..
2013. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát semmiből nem használunk mást..

Behozni nem tudtam mit, mert emeleten van a nyuszim, ide nem jövünk fel soha cipőben

2013. nov. 19. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:

azóta pisilt le valamit ?? tényleg lehet hogy azért ilyen mert nem figyelsz rá és az az egy alkalom hogy a földre ment, mert a simizés miatt nem akart elmenni mert annyira élvezte.. :)


nekem rémlik valami olyasmi hogy az ivartalanított nyusziknál is előjön néha a területvédő ösztön, de ebben nem vagyok biztos, talán más majd tud okosabbat mondani, vagy esetleg megkérdezheted az orvosotoktól, szerintem ezt is megtudja mondani :)

2013. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!