Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet együtt tartani egy...

Lehet együtt tartani egy nőstény husky patkányt és egy nőstény csuklyás patkányt? Mindkettő kölyök lenne!

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem jobb,ha külön tartod őket...
2009. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne ez nem két faj hanem két szőrszín. Nekem is az egyik csuklyás a másik husky színű de attól még mindkettő patkány:)
2010. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólónak teljes mértékben igaza van.

Ezek csak színváltozatok, akár testvérek is lehetnének... Nálunk most is vannak ilyen almok.

Egy hasonló példa, vörös cica, meg egy fekete cica, azokat is lehet együtt tartani. :)

2010. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:)

köszi szépen


tehát akkor vehetek kettő kölyök patit..mindkettő kislány lenne:)

más-más fajta


ja,végül is igazatok van..két különböző fajta kutyát is lehet együtt tartani =)

2010. jan. 22. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:

na mi lett a végeredmény?


Nagyon kiváncsi vagyok :D

2010. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

semmi. x'D

mármint még azért nincs semmi eredmény, mert amikor kiírtam a kérdést, akkor ugye volt egy fehér egerem. És mondom majd ha elpusztul, akkor utána lesz patkány. 2 hónapja elpusztult az egerem. :( És még nem akarok semmilyen állatot sem.. Majd kb 1 hónap múlva inkább.De akkor mindenféleképpen kettő patkányt :)

Voltam egyébként az egyik kisállat kereskedésben, ahol régen sok kis patkány volt, de már féléve nincsen egy sem. :S És nem is lesz azt mondták...

2010. júl. 25. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!