Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi az ott a patim szeme...

Mi az ott a patim szeme alatt, Vörös könny?

Figyelt kérdés

Szerintem csak is az lehet,neten is utána néztem.Ezen az oldalon:


[link]


Szerencsére megnyugtatott,és leírta hogy mit csináljak.Kezdő patis vagyok,(és ha elolvastátok azt amit lenkeltem)akkor tudjátok hogy az van az oldalon ,hogy lehet allergia.Hát az én patim vakaródzik,de nem tüsszög(vagyis még csak 2-szer hallottam tüsszögni egy hét alatt).Amint tudom viszem állatorvoshoz,nehogy valami legyen a dolog mögött.De viszont még nincsenek kézhez szokva a patijaim.Tapasztalatok?Ha van tanácsotok légyszi osszátok meg velem!Köszi!Ja és a patimnak csak kicsit látszik a könnye,szóval nem nagyon.Elnézést a helyesírási hibákért,vagy ha rosszul fogalmaztam!



2013. nov. 17. 14:30
1 2
 1/11 Platypus ***** válasza:
Mosd le a szemét. Ha nem jön vissza az elszíneződés, akkor nem kell semmit csinálnod a dologgal. Egészséges patkányban is termelődik ez a vörös cucc, csak általában nem látszik. Világos patkányon sokkal feltűnőbb, ezért néha akkor is észrevehető, ha amúgy nincs baj. Ha nagy mennyiségben és állandóan termelődik, az már betegség jele.
2013. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
azt hittem a patikusodról beszélsz
2013. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Patikus?:D amúgy szoktam úgy is hívni a patimat hogy patika az is vicces.
2013. nov. 17. 14:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Most bezzeg nem látszik semmi!Azért töröljem meg a szemét?Én biztos hogy nyugodtabb lennék.És nem úgy gondolkozom hogy pl. tüsszög,de most nem,ezért nincs baja.Csak egyszerűen szükséges e ?
2013. nov. 17. 14:45
 5/11 A kérdező kommentje:
MIndegy,azért letöröltem,de nem jött le semmi a szeméről.
2013. nov. 17. 15:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Allergia miatt is kialakulhat, pl ha forgácsot használsz alomnak neki. Mi van alatta?
2013. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csutkaalom
2013. nov. 18. 10:37
 8/11 A kérdező kommentje:
szobám pedig ki van takarítva,nincs por
2013. nov. 18. 10:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Stressztől is kijöhet. Az én (albínó) patimnak anno nagyon vörös volt a szeme/orra, szinte patakzott, és mindent összekent. Almot váltottam (csutkáról pelletre), és egy ideig kamilláztam, végül jobb lett. Azért egy dokinak mutasd meg, ha nagyon vészes. Jobbulást a patesznak. :)
2013. nov. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Válts pelletre. Nem kell mindenhova, elég ha kialakítasz egy sarkot neki, esetleg tálcára rakod, hogy ott végezze a dolgát.

Szerintem a csutka is porol annyira, hogy bántsa a szemét. Langyos kamillateával lemoshatod neki a szemét, ha engedi.

2013. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!