Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A csincsillák átlagosan...

A csincsillák átlagosan mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
leginkább az érdekel, hogy átlagosan a csín ketrec, táp és itató (stb..) mennyibe kerülnek? milyen szőrzetek fordulnak elő a csincsilláknál? és a különböző szőrzetek átlagosan mennyibe kerülnek?

2013. nov. 18. 16:13
 1/2 honey0711 válasza:
Szia! Nekem van két csincsillám. A ketrec elég sokba kerül, mert elég nagyot kell venni neki, hogy tudjon ugrándozni kicsit, kb 8-10ezertől kezdődnek a nagyobb ketrecek. A táp meg az itató az nem olyan drága. Viszont kell még a táp mellé széna (ami 300 ft körül van) és fürdető homok ( 650 körül van egy doboznyi, ami egy jó ideig elég). Ezek szerintem nem vészesek. Nekem "átlagos" szürke színűm van, 5ezerért vettem ismerőstöl, de állatkereskedésbe 8000 körül van. Annyira nem vagyok jártas benne, hogy milyen szőrűek vannak még a szürkén kívül, de ismerősöm mondta hogy van még fehér, de az nagyon drága, mivel ritkább. Amúgy nagyon aranyos kis állatok, az enyémekkel semmi gond nem volt eddig :)
2013. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dorogon van eladó az állatkereskedésben. 7000ft-/db. szürkés színűek.
2014. dec. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!