Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek haldoklik? (Bővebb...

Szerintetek haldoklik? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van két hörcsögöm. Az egyik lány, és Stellynek hívják. 2012 eleje körül kaptam. (Öregnek számít?) Szóval, azt vettem észre az elmúlt napokban, hogy a szőre másabb /ritkább, fakóbb/, kevesebbet eszik/iszik,le is van gyöngülve, és lassabban megy. Ezek mellett remeg és a szeme is félig be van csukódva. Haldoklik? :'( Kérlek minél gyorsabban válaszoljatok :(((
2013. nov. 18. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges! Ahhoz képest szép kort megélt, a hörcsögöknél az egy vagy másfél év már jó kor. Készülj fel hogy valamelyik napon szépen elalszik majd!
2013. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :'(
2013. nov. 18. 16:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, szerintem haldoklik:'( Nekem is volt egy hörcsögöm, 3 évet élt.:)
2013. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem éppen hogy öregnek számit. Az én hörcsögöm 5 évig élt,és utánna voltak ezek a panaszok ami nálad.. de igen,hamarossan elfog pusztulni
2013. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudok hozzászólni, mert nincs és nem is volt hörcsögöm, de nagyon sajnálom, és kitartást neked és a hörcsögödnek is!
2013. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :/ Az 5 év tényleg elég szép kor! :)
2013. nov. 18. 16:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Sajnos már nincs túl sok neki hátra. :((

Amúgy hörcsög átlag élettartama 2 év, jobb esetben 3 év.

Nekem a legtöbb hörim 2 évet nem élte meg, csak épp hogy majdnem.

De volt pár hörim aki tovább élt mint 2 de nem haladta meg a 2 és fél évet.

A mostanim 2 év 1 hónapos, ő az egyik olyan hörim aki ilyen "sokáig" él. Teljesen egészséges, csakis az öregség tünetei látszanak rajta, remélem még kihúzza egy darabig, jó lenne ha megélné a 2 és fél évet...


Aki írta hogy a hörcsöge 5 évet élt. Ezt nehéz elhinni megmondom őszintén. Biztos hogy hörcsög volt? És biztos hogy tudtad a pontos korát?? Milyen fajta hörcsög volt? Érdekelne...

2013. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

igen biztos hogy hörcsög volt. És pontosan tudtam a korát.

törpe hörcsög

2013. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
R.I.P. Stelly :'((
2013. nov. 20. 17:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Részvétem :(
2013. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!