Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fürdőszoba gumiszőnyeg tengeri...

Fürdőszoba gumiszőnyeg tengerimalac alá?

Figyelt kérdés
A fürdőszoba szőnyegen való malactartás mennyire büdös? Próbáltam a fleece plédet, de az irtó büdös lett, egy nap alatt érezni a pisiszagot, ráadásul a kakik beletapadnak, alig lehet leszedni róla. Most gondolkodom ezen a gumiszőnyegen, vajon jó-e?

2013. nov. 19. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen fleece plédet próbáltál, az enyémbe még véletlenül sem ragad bele a kaki, és nem is büdösödik be, a pisi csak átszalad rajta.

Alatta persze van egy nedvszívó anyag.

A fürdőszobai gumiszőnyeg is jó, de az alá is kell valami, ami az átfolyó pisit magába szívja.

2013. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A yiskben vettem plédet, 100% polyester. Raktam alá nedvszívó réteget, de ez a pléd nagyon büdös lett :(
2013. nov. 19. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Én évek óta fleecen tartom a malacaimat, és nem lesznek büdösek. Nálam kutyapelenka van a pléd alatt, és a sarkokba plusz kisebbre vágott plédeket terítek, amiket gyakrabban kicserélek, így elkerülhető, hogy büdös legyen. A nagy plédet hetente egyszer cserélem, és nem lesz így büdös. Kipróbálhatod a gumiszőnyeget is, van aki arra esküszik. Én azért nem azt választottam, mert szerintem az nem szárad olyan gyorsan, ha rápisilnek tovább tart míg azon a részen a nedvesség felszárad. Ha kipróbálod, fürdés után ráállsz a fürdőszobaszőnyegetekre, és nedves lesz, azért az egy ideig szerintem még nedves marad, nem szárad olyan gyorsan. Elvezetni elvezeti a nedvességet, de a felszíne tovább maradhat nyirkos. A plédet könnyebb kimosni, mint a gumiszőnyeget.
2013. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!