Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi törzskönyvezhetjük őket?...

Mi törzskönyvezhetjük őket? Esetleg a tenyésztő?

Figyelt kérdés
Van egy fiú és egy lány törpesünim.Nemsokára megszületnek a kissünik.Én törzskönyveztethetem őket?Esetleg a két süni teyésztője?Nekem a kicsiknél nem fontos a törzskönyv, csak kiállításra járunk ezért akarom.Ja és az össze kicsi nálunk marad.
2013. nov. 19. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem így működik! Eleve olyan vérvonallal kell rendelkezniük a tenyészállatoknak. És ha nekik meg van a származási papírjuk a tenyésztővel kell megbeszélni hogy ő egyáltalán engedélyezi-e hogy te tovább tenyészd őket. Ha csak kereskedésből összekapkodod az állatokat az szaporítás, ha 'Pistikétől apródon' vetted őket az szaporítás, ha kintről hoztad de nem katál hozzájuk semmi papírt az szaporítás!

Csak egyesületek törzskönyvezhetnek vagy engedélyezhetik azt. Magyarországon ilyen nem igen van.

2013. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A sünjeim törzskönyvesek!!!Azt kérdeztem hogy a kicsiket törzskönyveztethetem-e.Amúgy a tenyésztő azt mondta hogy jó párosítás!!!
2013. nov. 19. 16:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem valami jó tenyésztő, aki azt mondja hogy "Jó szaporítást..." Vele beszélném ezt a részét is meg :)
2013. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!