Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi idő alatt hat az...

Mennyi idő alatt hat az egérméreg?

Figyelt kérdés
hetek óta küzdök 2egérel. mindent megprobáltam, helyeztem ki mérgeket, de nem tudom mikor kezd hatni.

2013. nov. 20. 01:33
 1/2 anonim válasza:

Megették?

Mert, ha igen, akkor elég hamar, már ha nem hoztak azóta néhány kis utódot is a világra :)

2013. nov. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A patkány méregnek van egy jó tulajdonsága. Sosem hat gyorsan. A lényege, hogy az egér az alomba vigye a mérget, és ott elosztva megegye a többi egérrel. Főleg ha már lekölykezett. Általában ahol 2 egér van, ott több is van. Így az egér elviszi a mérget az alomba, és pár napig még cipelni fogja. 1 hétig nyugodtan tedd ki minden nap ugyanoda a mérget. Amikor már látod, hogy nincs elkotorva, senki nem piszkálta meg, na akkor hatott.. Akkor nemcsak azt a 2 egeret irtottad ki, hanem az összeset ami az alomban volt..
2013. nov. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!